Koszykarki Wisły Can-Pack pokonały w Krakowie zespół Frisco Brno (zdjęcia)

Koszykarki Wisły Can-Pack pokonały w Krakowie zespół Frisco Brno 80:64 (16:17, 23:13, 22:19, 19:15) w meczu 11. kolejki Euroligi. To dziewiąte zwycięstwo mistrzyń Polski, które są liderkami grupy C.

Koszykarki "Białej Gwiazdy" po rzucie Terezy Peckovej prowadziły 6:2, a w siódmej minucie 11:7. Potem było już tylko lepiej. Pod koniec pierwszej kwarty Ana Dabovic zdobyła cztery punkty pod rząd i było 16:13. W 18. minucie krakowianki ustaliły wynik na 35:21.

W drugiej połowie drużyna z Brna dwa razy zmniejszyła stratę do ośmiu punktów (47:39 i 63:55).

Następny mecz krakowski zespół rozegra na wyjeździe 19 stycznia z CB Taranto.