Narty

Kamery TVP na małopolskich stokach

Poniedziałek, 14 stycznia 2013 18:47

W ostatnich dniach widzowie regionalnej TVP oraz TVP Info mieli okazję zapoznać się z oferta podhalańskich stacji narciarskich.


Bartek Koszarek prowadzący popularny program „Ślizg”, który od ładnych już lat gości na antenie krakowskiej telewizji odwiedził wraz z ekipą telewizyjną stacje Rusin-Ski.
W ślad za nim rejon Pienin odwiedził Jarosław Kret, który na antenie TVP Info prowadzi autorski program „Polska według Kreta”. Ekipa odwiedziła elektrownie wodną w Niedzicy oraz stacje narciarska Polana Sosny w Niedzicy i Czorsztyn Ski w Kluszkowcach.

Dla wszystkich którzy nie zdążyli oglądnąć tych programów w telewizji poniżej podajemy linki do ich internetowych odsłon.


Polska Według Kreta
http://www.tvp.pl/vod/audycje/podroze/polska-wedlug-kreta/wideo/pieniny-13012013/9538725

Ślizg
http://www.tvp.pl/krakow/slizg/wideo/bukowinska-stacja-rusinski/9708647


Na zdjęciu zimowy widok na Jezioro Sromowieckie i zaporę z Polany Sosny

Reklama

Dodaj komentarz

nie będzie publikowany
dodaj komentarzanuluj

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Malopolskaonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Malopolskaonline.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane będą też komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji Malopolskaonline.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@malopolskaonline.pl).

Partnerzy malopolskaonline.pl