Święto Zimy na Zadziale w Nowym Targu

Poniedziałek, 9 marca 2015 20:59

Nauczyciele wychowania fizycznego Z SP nr 5 Nowy Targ co roku organizują Święto Zimy na Zadziale. W tym roku na nartach i snowboardzie startowało 104 uczniów szkoły.

Pogoda dopisała. Uczniowie i nauczyciele mieli okazję nie tylko szusować ze stoku, ale także pogawędzić przy herbatce i drożdżowce od Żarneckich, o swoim stracie. Wymienić się uwagami, co zrobić, by w przyszłym roku było lepiej.

Udział w przygotowaniu zawodów miał Piotr Huzior oraz pracownicy wyciągu na Zadziale. Na zakończenie zawodów wszyscy zwycięscy stanęli na podium i otrzymali z rąk dyrektora SP 5 Krzysztofa Kurandy pamiątkowe dyplomy i medale.

Najlepsi zawodnicy w nartach to - Danuta Kolasa, Zosia Rusnak, Paulina Gumny, Kacper i Bartek Bryniarski, Michał Janusz (klasy IV); Marysia Kula, Ksenia Studnicka i Ania Skalska, Konrad Kurzak, Szymon Morawski, Kuba Knurowski (klasy V); Ania Wojtczyk, Julka Smreczyńska i Magda Groblicka, Kacper Pieprzak, Marcus Malinowski i Maks Wojas (klasy VI).

W snowboardzie najszybsi okazali się: Kuba Trzciński, Zosia Rusnak i Ania Osmala (VI); Marysia Kula, Tadek Słowakiewicz i Filip Grzywacz (V); Maks Wojas, Agnieszka Handzel i Ania Wojtczyk (IV).

opr. sles.
komentarze
reklama
reklama