Podhalańska Spartakiada o Puchar Rektora PPWSZ (zdjęcia)

Wtorek, 26 stycznia 2016 22:38

NOWY TARG. Tegoroczne zawody w slalomie na nartach oraz w ślizgu na dętce - rozgrywane na Zadziale - przyciągnęły rekordową liczbę zawodników. Do rywalizacji stanęło 37 par (74 osoby) w dwóch kategoriach damskiej i męskiej.

Wśród zawodników byli zarówno studenci, jak i wykładowców z różnych kierunków Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu oraz studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Inicjatorem i organizatorem imprezy było już po raz trzeci Podhalańskie Koło Naukowe Turystyki pod opieką mgr Iwony Hodorowicz oraz dr Małgorzaty Wesołowskiej.

Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęły Magdalena Chowaniec i Joanna Puter (kierunek Turystyka i rekreacja), drugie - dr Małgorzata Potocka - Mitan i Karolina Walkosz (kierunek Turystyka i rekreacja), a trzecie - Monika Mąka i Karolina Marek (kierunek Turystyka i rekreacja).

W kategorii mężczyzn najlepsi byli - Jakub Bańkosz i Bartosz Węglarz (kierunek Ratownictwo medyczne i Turystyka i rekreacja). Drugie miejsce zajęli - Dawid Smętek i Przemysław Zając (kierunek Turystyka i rekreacja), a trzecie - Przemysław Kasprzak i Łukasz Paleczny (kierunek Fizjoterapia)

Na zwycięzców czekały nagrody: tablety - ufundowane przez PPWSZ w Nowym Targu, karnety na spływ Dunajcem od Firmy Sebateks i vouchery do term Gorący Potok w Szaflarach.

Pełne wyniki na stronie www.ppwsz.edu.pl.

opr.s/ zdj. Michał Adamowski
komentarze
reklama
Galeria zdjęć
reklama