Dobry start Beaty Haniaczyk w XVII Policyjnym Biegu Piastów (zdjęcia)

Środa, 16 marca 2016 00:24

Policjantka z Zakopanego zajęła V miejsce w klasyfikacji policjantów w ramach 40 Biegu Piastów w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach. Funkcjonariuszka wystartowała w biegu na 25 km stylem klasycznym.

St. post. Beata Haniaczyk od 3 lat jest funkcjonariuszem Policji. Od 2015 roku pracuje w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. Ze sportem związana jest od dzieciństwa. Na etapie szkoły podstawowej spróbowała swoich sił w biegach i narciarstwie biegowym, a będąc już policjantką startowała z powodzeniem w półmaratonie.

- Postanowiła wystartować w XVII Policyjnym Biegu Piastów reprezentując naszą jednostkę. Nasza koleżanka zajęła bardzo dobre V miejsce w klasyfikacji policjantów z czasem 2 godziny 26 minut. Wynik ten w klasyfikacji generalnej kobiet dał jej 61 pozycję i 10 miejsce w klasyfikacji wiekowej K-20. Gratulujemy wspaniałego startu. Życzymy kolejnych sukcesów sportowych - komentuje asp. szt. Roman Wieczorek rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zakopanem.

opr.s/
komentarze
reklama
Galeria zdjęć
reklama