Kolejna odsłona akcji "Bezpiecznie na nartach"

Poniedziałek, 6 lutego 2017 11:50

To była bardzo pracowita niedziela dla całej ekipy przygotowującej kolejne odsłony akcji. Z samego rana impreza zawitała Zębu na stację Potoczki, później, po południu przeniosła się do Gorącego Potoku w Szaflarach.

Jak co tydzień atrakcji nie zabrakło a dzień rozpoczął się profesjonalną narciarską rozgrzewką.Przypominamy, że akcja "Bezpiecznie na nartach" rozpoczęła się dwa tygodnie temu na stacji narciarskiej Kotelnica w Białce Tatrzańskiej, tydzień później zawitała do Kluszkowiec na stację Czorsztyn Ski. Akcja promuje zasady bezpiecznego korzystania ze stoku i jazdy na nartach. Impreza dedykowana jest zarówno początkującym narciarzom jak i tym którzy chcieliby nauczyć się czegoś więcej.

Rodzinna miejscowość Kamila Stocha przywitała nas pochmurnie, ale atmosfera imprezy nie ucierpiała na tym wcale. Dzieci, młodzież i dorośli, miejscowi i turyści - wszyscy z zapałem brali udział w przygotowanych zabawach i konkursach a wszystkiemu przyglądała się kamera telewizji TVS która wraz z prowadzącą zimowy program Niną odwiedziła tą edycję imprezy.

komentarze
reklama
Galeria zdjęć
reklama