Oświęcimianie rywalizowali na nartach i snowboardach (zdjęcia)

Sobota, 20 stycznia 2018 11:23

Tym razem oświęcimskie zawody odbyły się poza Małopolską - w Zwardoniu na stoku Małego Rachowca w Ośrodku Narciarskim Zwardoń Ski.

W dniu 10 stycznia 2018 roku Uczniowski Klub Sportowy „OświęcimSKI” we współpracy z Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Oświęcimiu zorganizował i przeprowadził Mistrzostwa Gminy Oświęcim w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie, Powiatowe Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Licealiadę w Snowboardzie w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego dzieci i młodzieży Szkolnego Związku Sportowego oraz drugą rundę Ligi Narciarskiej Powiatu Oświęcimskiego.

Pogoda okazała się życzliwa dla uczestników, mimo że zapowiadał się wiosenny deszcz w środku zimy. iW pięknej słonecznej aurze na specjalnie przygotowanym i utwardzonym stoku, w sportowej rywalizacji wystartowało 154 zawodników i zawodniczek ze szkół Zaborza, Brzezinki, Rajska, Babic, Polanki Wielkiej, Oświęcimia, Kęt, Chełmka i Bielska-Białej.

Wyniki rywalizacji w poszczególnych rywalizacjach dostępne są na facebook'owym profilu klubu Oświęcimski UKS


mat. prasowe klubu.
Więcej na temat
komentarze
reklama
Galeria zdjęć
reklama