Zmiana turnusów - kolejny tydzień ferii za nami

Niedziela, 28 stycznia 2018 17:53

Dziś ferie kończą się dla pierwszej tegorocznej tury, mieszkańców województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Na półmetku są dzieciaki z podlaskiego i warmińsko-mazurskiego a zaczynają ferie mieszkańcy a wolne właśnie zaczynają mieszkańcy lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego oraz śląskiego.

Mimo, że w wielu miejscach gdzie trwają lub zaczynają się ferie może wydawać się to nieprawdopodobne, warunki narciarskie na małopolskich stokach są bardzo dobre. Niedawne mrozy pozwoliły wyprodukować zapas śniegu, którego pokrywa na wielu stacjach przekracza wysokość metra!

Prognozy dla Małopolski na najbliższy tydzień mówią o dodatnich temperaturach i opadach deszczu, śniegu z deszczem i śniegu.

Zmiana turnusów wczoraj o i dziś widoczna jest na drogach regionu - panuje na nich duży ruch. Szczególnie zatłoczona jest zakopianka czyli trasa Kraków - Zakopane, którą dodatkowo obciąża odbywający się w ten weekend w Zakopanem Puchar Świata w skokach narciarskich. Zawody które odbywały się na odnowionej, przebudowanej Dużej Krokwi ściągnęły do zakopanego tysiące fanów.wo/ zdjęcie - Dwie Doliny
komentarze
reklama
reklama