Wierchomla zaprasza na testy

Środa, 31 stycznia 2018 12:09

Już w najbliższą niedzielę na Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla odbędą się bezpłatne testy nart marki Vӧlkl w ramach Vӧlkl Winter Tour.

Każdy uczestnik testów będzie miał okazję przedpremierowego sprawdzenia sprzętu, który na rynku pojawi się dopiero w przyszłym sezonie. Uczestnictwo jest bezpłatne i przeznaczone dla każdego chętnego.

W mobilnym centrum testowym Völkl narciarze mogą liczyć na profesjonalne doradztwo oraz pomoc w dopasowaniu nart do stylu i umiejętności. Oprócz testów sprzętu na odwiedzających czekają konkursy z nagrodami i strefa chill-out, w której można odpocząć przy dźwiękach muzyki serwowanej przez DJ-a.

Formuła testów zakłada sprawdzenie jak największej liczby nart w celu ich porównania i znalezienia odpowiedniego modelu, dlatego czas przeznaczony na testowanie jednej pary wynosi 60 minut. Testy odbywać się bedą od 9 do 16.

Sprzęt to jeden aspekt narciarstwa, znajomość zasad bezpieczeństwa na stoku to drugi równie ważny. W Niedzielę w Wierchomli odbyła się druga odsłona akcji Bezpieczna Zima w Dwóch Dolinach. Podobnie jak w poprzedniej, ubiegłotygodniowej edycji dzieci i młodzież przez zabawę poznawały podstawowe zasady bezpiecznej zimowej zabawy.
oprac. wo/ mat. prasowe

Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama