Gdzie na narty w te święta?

Sobota, 31 marca 2018 15:00

W tym roku Święta Wielkanocne wypadają stosunkowo wcześnie i dzięki temu w wielu miejscach w Małopolsce skorzystać możemy jeszcze z całkiem niezłych, jak na tę porę roku warunków narciarskich.

Na liście stacji zaktualizowaliśmy statusy poszczególnych ośrodków - zaznaczyliśmy te, które ogłosiły już koniec sezonu a na zielono świecą się te, które nadal działają. Wybór jest na prawdę spory i tak na prawdę w każdym regionie województwa narciarze i snowboardziści znajdą coś dla siebie.

Święta na biało spędzić można więc będzie między innymi w Białce Tatrzańskiej, Jurgowie, na Rusin-Ski w Bukowinie czy zakopiańskiej Polanie Szymoszkowej. Na narciarzy czeka także Kasina Ski i Czarny Groń koło Andrychowa gdzie w poniedziałek wielkanocny odbędzie się Splash - czyli wesołe zawody podczas których zawodnicy przejeżdżają przez zbudowany na stoku basen pełen wody. Pojeździć będzie można też na Mosornym Groniu w Zawoi oraz Arenie Słotwiny i Jaworzynie w Krynicy. Krakowian ucieszy z pewnością fakt, że nadal działa stacja w Myślenicach.

Cały czas bardzo dobre warunki panują na Kasprowym Wierchu, nadal można tu nartostradą zjechać do samych Kuźnic.

Poszczególne stacje uzależniają godziny otwarcia od pogoda - w nagłówku informacja z Rusin-Ski a pozostałem informacje trzeba, dla pewności sprawdzić na stronach i profilach ośrodków.

wo/
komentarze
reklama
reklama