OSCYP 2019 już w najbliższy weekend!

Piątek, 1 lutego 2019 16:10

To już najwyższy czas, aby zacząć pakować się do Białki Tatrzańskiej. W sobotę rano, na specjalnie stworzony snowpark wejdą najlepsi w kraju snowboardziści i powalczą o mistrzowski tytuł zawodów OSCYP Snowboard Contest. Jednak rywalizacja na triki to nie jedyne atrakcje jakie czekają na osoby, które przybędą na stok Kotelnica. Zobacz czego jeszcze możesz się spodziewać.

Od jakiegoś czasu, OSCYP Snowboard Contest stał się najważniejszym wydarzeniem snowboardowym w naszym kraju. Dla wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie lokalnej sceny, impreza w Białce Tatrzańskiej to obowiązkowa pozycja w kalendarzu. Jest tak nie tylko z powodu ciekawej walki na snowboardowe triki, ale także ze względu na otoczkę całego wydarzenia i możliwości poczucia niepowtarzalnej atmosfery. Aromat grillowanego oscypka sprawia, że można w bardziej otwarty sposób porozmawiać o obecnej sytuacji w subkulturze, która swego czasu miała znacznie większy wpływ na życie młodych ludzi.

Dzięki zaangażowaniu w organizację zawodów firmy Burton Snowboards Polska, można także porozmawiać o nowym sprzęcie, a także za darmo przetestować go na stoku Kotelnica. Kilkadziesiąt modeli desek będzie dostępnych dla każdego zainteresowanego. Burton Demo Tour to już tradycyjny punk OSCYPowych atrakcji. Obok niego powstanie także centrum medialne firmy GoPro. Producent najlepszych na rynku sprzętów uwieczniających sporty akcji, ufundował dla zwycięzcy OSCYPa nagrodę w postaci kamery GoPro HERO7 Black, a także będzie służył fachową obsługą i poradą dla wszystkich zainteresowanych nabyciem odpowiedniego sprzętu do nagrywania swoich przejazdów. Przy okazji można zobaczyć przykładowe produkcje różnego rodzaju sportowców, a także zdobyć unikalne i bezcenne gadżety. Podobne stanowisko przygotuje także Radio CZWÓRKA – ze specjalnego namiotu nadawane będą relacje z naszego wydarzenia.

Wszystkie osoby, które nie mogą dotrzeć 2 lutego do Białki Tatrzańskiej, z pewnością ucieszy wiadomość o internetowej transmisji z wydarzenia. Po raz kolejny dzięki uprzejmości włodarzy stoku Kotelnica, na OSCYPowym niebie pojawi się dron wyposażony w kamerę rejestrującą. Obraz z jego perspektywy dostępny będzie w trybie „na żywo” na naszym oficjalnym profilu Facebookowym.

Pora ruszać do Białki! W sobotę eksploduje tam bomba snowboardowa!

LISTA POTWIERDZONYCH ZAWODNIKÓW:
Rafał Sypień, Nikodem Franczak, Maciej Długosz, Michał Ligocki, Mateusz Zielonka, Tomek Wolak, Kuba Wolak, Kuba Skrzypkowski, Krzysiek Owczarek, Patryk Urbański, Kuba Szkaradek, Adam Adamski, Piotr Tokarczyk, Kamil Knop, Jędrek Maczugowski, Damian Świder, Filip Orlik, Maciej Krywult, Wojtek Rybicki, Jakub Sojka, Tomek Zielony, Michał Wróblewski, Jędrek Nojszewski, Aleksander Czuba i Marcin Kordek


OSCYP Snowboard Contest 2015 from SNOW UNIT on Vimeo.OFICJALNA STRONA ZAWODÓW: www.oscypsnowboardcontest.pl


mat. prasowy
komentarze
reklama
reklama