W Spytkowicach zainaugurowano sezon narciarski 2012/2013

Poniedziałek, 17 grudnia 2012 15:42

Setki osób wzięło dzisiaj udział w Inauguracji Sezonu Narciarskiego 2012/2013. Mimo niesprzyjającej pogody na stoku pojawiło się wielu amatorów białego szaleństwa.

Narciarska karuzela ruszyła punkt 9.00, kiedy to prezes Kompleksu Beskid Stanisław Majchrowicz oficjalnie włączył kolej krzesełkową. Wszyscy obecni mogli wyjechać na górę i rozkoszować się jazdą, a także pięknymi widokami na Spytkowice i okolice.

Nawet panująca odwilż nie odstraszyła narciarzy. Na stoku bawili się młodzi i starzy, całe rodziny i grupy przyjaciół.
- Trochę mokro, ale atmosfera znakomita. Wyciąg pierwsza klasa. Trasa świetnie przygotowana. Już się nie mogę doczekać kolejnej dużej imprezy w Kompleksie, w której wezmę oczywiście udział. Dzisiaj jestem sam, ale na Sylwestra przyjeżdżam z całą rodziną - mówił pan Krzysztof, narciarz z Krakowa.

Narciarzom towarzyszyły cały czas dwie hostessy. Góralki częstowały produktami firmy Janas. Każdy narciarz mógł skosztować wyśmienitej kiełbasy żywieckiej, pysznej szynki i boczku. Na szczęśliwców czekała nie lada atrakcja – bony rabatowe na zakup produktów firmy „Janas” do wykorzystanie w sklepach firmowych na terenie Krakowa i Podhala.

Sezon zainaugurowała także szkółka narciarska i przedszkole zimowe. Profesjonalna kadra instruktorów rozpoczęła zajęcia dla początkujących narciarzy.

Stacja Narciarska "Kompleks" już dzisiaj zaprasza na zabawę sylwestrową na świeżym powietrzu w Spytkowicach. Na wszystkich obecnych czeka wiele atrakcji i niespodzianka. Jaka? Przekonacie się już wkrótce. Wszystkie informacje dostępne są na naszym FB - www.facebook.com/kompleksbeskid.
komentarze
reklama
Galeria zdjęć
reklama