I Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja Czerkawski Cup z udziałem nowotarskiego MMKS (zdjęcia)

W piątek rozegrany został I Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja Czerkawski Cup na Stadionie Narodowym, organizowany przez Stowarzyszenie Sport 7, którego prezesem jest Mariusz Czerkawski, a pomagali mu znani, polscy hokeiści: Andrzej Tkacz, Wojciech Tkacz oraz Dariusz Garbocz. Do tego turnieju została zaproszona drużyna MMKS Podhale grupa naboru, rocznik 2005 i młodsi.

W sumie w turnieju wzięło udział 8 drużyn z całej Polski. Dla małych hokeistów było to ogromne wydarzenie i możliwość zdobycia cennych doświadczeń.

Młoda drużyna MMKS Podhale zajęła 7 miejsce. Wszyscy zawodnicy dostali wyjątkowo piękne medale, a trzy najlepsze drużyny puchary. W zespole MMKS Podhale nagrodę za najlepszego zawodnika dostał Igor Antolak.

Dzięki wsparciu sponsorów i zaangażowaniu rodziców, dzieci miały możliwość przyjechania do Warszawy dzień przed turniejem i odwiedzenia Muzeum Sportu i Turystyki mieszczącym się w Centrum Olimpijskim, gdzie na liście olimpijczyków zimowej olimpiady z 1992r. dostrzegły min. wypisane nazwisko swojego trenera Rafała Sroki.