Cztery medale pingpongistów

W Krakowie odbyły się indywidualne mistrzostwa województwa kadetów w tenisie stołowym. Reprezentanci Gorców Nowy Targ nie wrócili z turnieju z pustymi rękoma. Zdobyli cztery medale.

Najwięcej krążków zawisło na szyi Agnieszki Pietrzak. Dwa razy stawała na najwyższym stopniu podium i raz na jego najniższym stopniu. Złoto wywalczyła w deblu z koleżanką klubową Aleksandrą Garb. W tejże grze podwójnej na trzecim miejscu znalazła się Klaudia Gach, która wywalczyła brązowy krążek wspólnie z Natalią Gądek (Szczytniki). W męskim deblu reprezentant Gorców Bartosz Królikowski sklasyfikowany został, podobnie jak w singlu, na miejscach 5-8. W grze podwójnej wystąpił razem z Dominikiem Szczepańskim (Gulon Zakliczyn).

Pochodząca z Łopusznej Agnieszka Pietrzak jeszcze raz miała okazję odebrać medal z najszlachetniejszego kruszcu po rywalizacji w grze mieszanej. Na najwyższym stopniu podium stanęła z Arkadiuszem Kołosem (Szczytniki). Na miejscach 5-8 turniej ukończył duet Aleksandra Garb i Bartosz Królikowski, a na miejscach 9-16 Klaudia Gach z Dominikiem Szczepańskim.
Agnieszka Pietrzak trzeci medal, tym razem w brązowym kolorze, wywalczyła w grze pojedynczej. Na miejscach 5-6 sklasyfikowana została Aleksandra Garb, a na 7-8 Klaudia Gach.

W zawodach zwyciężyli: Angelika Janik (KS Podwawelski Kraków) - gra pojedyncza dziewcząt, Arkadiusz Kołos (UKS Rokicie Szczytniki)- gra pojedyncza chłopców, Piotr Dziedzic i Arkadiusz Kołos (obaj UKS Rokicie Szczytniki) - gra podwójna chłopców.