Unihokej. Polska – Dania 4:6

Panowie wzięli przykład z pań i również przegrali z Duńczykami w pierwszym występie na turnieju „Floorball Denmark Open” w Kopenhadze. W drużynie narodowej wystąpiło czterech unihokeistów z Nowego Targu, ale żaden nie wpisał się do protokołu meczowe jako strzelec gola.

Świetny początek w wykonaniu biało –czerwonych, którzy już w 29 sekundzie zaskoczyli duńskiego golkipera. Przeciwnik odpowiedział w 8 minucie, ale na pierwszą przerwę nasza drużyna narodowa schodziła do szatni z jednobramkowa przewagą. Dał ją gol Antoniaka. Na kolejne trafienie czekaliśmy do 33 minuty, mimo iż były sytuacje z obu stron na zmianę rezultatu. To trafienie było na szczęście autorstwa Guzka. Niestety w trzeciej tercji załatwił nas jeden gracz Hedorf. Zdobył trzy gola, które – jak się później okazało- były decydujące dla losów pojedynku. Trzecią tercję przegraliśmy 1:5!

Polska – Dania 4:6 (2:1, 1:0, 1:5)