Kolejne stacje zapowiadają otwarcie

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Lekki mróz podczas ostatnich nocy pozwolił na produkcję śniegu i pomimo mało zimowej aury za oknem kolejne stacje narciarskie zapowiadają otwarcie w najbliższych dniach.

Już w piątek 18 grudnia otwarta zostanie część Jaworzyny Krynickiej. Czynna będzie trasa nr 3 o długości 700 m oraz wyciąg szkoleniowy Żółwik wraz z trasa narciarską. Na początek sezonu Skipass całodzienny będzie w promocyjnej cenie 45 zł która utrzymana zostanie przez następne dni. Stacja będzie czynna od 9:00 do 16:00, wyciągi do 15:30. Jak czytamy na stronie ośrodka trwa intensywne śnieżenie więc jest nadzieja, że uda się niedługo uruchomić kolejne trasy.W sobotę sezon zainauguruje tez stacja Jurgów-Ski i choć na stronie czytamy zastrzeżenie o warunkach pogodowych to plan jest ambitny - uruchomione będzie krzesło i orczyk oraz trasy narciarskie 1 i 2.Także w sobotę planowany jest start stacji stacji Master-Ski w Tyliczu. Niezdecydowanych z pewnością skusi cena - tylko 10 zł za karnet od 9 do 17.
Przypominamy, że działają już wyciągi Bania i Kotelnica w Białce Tatrzańskiej, Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach oraz UFO w Bukowinie Tatrzańskiej.

wo/ zdjęcie M. Adamowski
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama