Mija kolejny tydzień ferii

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Kończy się właśnie trzeci tydzień ferii, aktualnie wypoczywają mieszkańcy województwa dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego

Mimo, że to nie zmiana turnusów to zakopianka od rana jest zakorkowana. Ta droga to dla nas wskaźnik ruchu na drodze do narciarskich ośrodków i dziś wskazuje wyraźnie że zainteresowanie jest duże. Trudno się dziwić bo nad większością Małopolski świeci dziś słońce a temperatura wacha się pomiędzy 5 a 8 stopni Celsjusza.

Stacje po kłopotach z wysokimi temperaturami w ubiegłym tygodniu powróciły do nocnego śnieżenia więc ciągle otwierane są nowe trasy no i poprawiają się warunki na tych już otwartych.

Wiele atrakcji czeka na narciarzy w Małopolsce w ten weekend - dziś na Arenie Narciarskiej Jaworki-Homole trwa rywalizacja górali ze Związku Podhalan a w Czarnym Groniu przygotowują się do wieczornego Przejazdu przez knajpę.

Jutro na Palenicy odbędą się natomiast elimanacje Mistrzostw Polski Amatorów a w Białce Tatrzańskiej odbędzie się OSCYP Snowboard Contest gromadzący najlepszych polskich snowboardzistów.

Dla tych, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności w Kompleksie Beskid w Spytkowicach czekają treningi na tyczkach, a dla tych szukających oszczędności Arena Słotwiny w Krynicy jeździ w ten weekend za pół ceny.wo/ mat. prasowe
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama