Już jutro Zjazd na Krechę na Szymoszkowej

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem rozegrany zostanie czwarty przystanek Red Bull Zjazd na Krechę. Będzie to już ostatnia w tym roku szansa, by sięgnąć po tytuł najszybszego narciarza i snowboardzisty na polskich stokach.

Rejestracja do udziału zawodach na stronie www.redbull.pl/zjazdnakreche, potrwa do piątku do godziny 9:00. Start pierwszych przejazdów eliminacyjnych rozpocznie się o godzinie 18:30.

7. edycja zawodów Red Bull Zjazd na Krechę bez wątpienia dostarczyła nie lada wrażeń zarówno biorącym udział w zmaganiach narciarzom i snowboardzistom, jak i dopingującej ich publiczności. Podczas przystanków w Jurgowie, Zieleńcu oraz Szczyrku nie zabrakło zawrotnych prędkości, zaciętej walki, szybkiej akcji, a przede wszystkim potężnej dawki pozytywnej energii. W najbliższą sobotę Red Bull Zjazd na Krechę zawita do Zakopanego, na Polane Szymoszkową, gdzie odbędzie się finałowy etap tegorocznego cyklu.

Zapowiada się niezwykle widowiskowa rywalizacja, gdyż na liście startowej już teraz znaleźć można nazwiska triumfatorów poprzednich etapów. Wśród zawodników pojawią się między innymi Michal Bekes, który w tym sezonie już dwukrotnie stawał na podium oraz Katarzyna Szymańska - zwyciężczyni z ubiegłorocznego przystanku w Zieleńcu i trzecia snowboardzistka w Szczyrku, która zapowiada, że wraca, by powalczyć o pierwsze miejsce. Emocje na najwyższym poziomie gwarantowane, tym bardziej, że narciarze i snowboardziści zmierzą się z ponad kilometrową trasą po zmroku!

Największe emocje bez wątpienia zapewni mała hopka tuż przed metą. To tu w poprzednich latach wielokrotnie dochodziło do widowiskowych skoków, gromko oklaskiwanych przez kibiców. Start pierwszych przejazdów eliminacyjnych rozpocznie się o godzinie 18:30.mat. prasowy
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama