Bezpiecznie na Nartach - tym razem na Litwince

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Druga zimowa akcja Bezpiecznie na Nartach już za nami. 14 lutego na stoku narciarskim Litwinka Grapa miała miejsce wyjątkowa akcja. Pogoda była bajeczna, śnieg, słonko a do tego zapierające dech w piersiach widok na panoramę Tatr.

Na stoku ekipa pojawiła się już o 11. Przystąpiono do postawienia namiotu oraz licznych flag i banerów Partnerów naszej akcji. Przy rozkładaniu podchodziło wiele osób i pytało co tutaj dzisiaj będzie, byli też tacy - co jest bardzo miłe - którzy wiedzieli już o naszej akcji.

Pytań o bezpieczeństwo, o zachowanie się na toku, o dbanie o swój sprzęt narciarski nie było końca. Po godzinie 13 nasi instruktorzy narciarstwa rozpoczęli aktywne zajęcia z młodzieżą na stoku. Rodzice w tym czasie dowiadywali się jak to jest z polisą narciarską w Polsce i za granicą. Coraz więcej osób zapewnia sobie przed wyjazdem dodatkowe bezpieczeństwo w tym obszarze. Czym się różni ubezpieczenie NNW od OC, kiedy OC Sportowe jest potrzebne lub czy własny sprzęt narciarki jest zabezpieczony np. przed kradzieżą.

Uczestnicy naszej zabawy zostali obdarowani nagrodami od Partnerów zimowej akcji Bezpiecznie na Nartach. Były to vouchery firmy rhSPORT Centrum Narciarstwa i Sportu, jak również vouchery na zakupy w sklepach Regatta oraz Dare 2b. Część osób wybierze się po tej akcji na Lodowiska Białka Tatrzańska oraz na wyciągi narciarskie Kaniówka Ski, Koziniec, Suche Ski oraz Kotelnica Białczańska. Inni uczestnicy akcji będą mogli spędzić cały dzień w Gorącym Potoku - Termy w Szaflarach. Pragniemy złożyć szczere podziękowanie na ręce Pana Prezesa Zarządu Litwinka Grapa za wielki wkład oraz przychylność przy organizowaniu akcji, której portla narty.malopolskaonline.pl ma przyjemność patronować.


Już 28 lutego ostatnia nasza akcja tej zimy w pięknym miejscu jakim jest stacja Narciarska w Jurgowie. Przygotowujemy na tą akcje wiele niespodzianek, zabaw, konkursów. Zachęcamy do odwiedzenia nas Jugowie. Oczywiście że będzie można wygrać wiele cennych nagród oraz przede wszystkim poznać zasady bezpiecznej jazdy na nartach. Startujemy o 12 w samo południe - zachęcają organizatorzy akcji.

Zapraszamy na naszą stronę www.nwski.pl oraz do uczestnictwa w konkursie na profilu Facebook.


oprac. wo/ mat. prasowe / fot. Michał Adamowski

Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama