Druga zimowa akcja Bezpiecznie na Nartach już za nami

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

14 lutego na stoku narciarskim Litwinka Grapa w Czarnej Górze miała miejsce wyjątkowa akcja - pogoda była bajeczna, śnieg, słonko a do tego zapierający dech w piersiach widok na panoramę Tatr

Na stoku ekipa pojawiła się już o 11. Przystąpiono do postawienia namiotu oraz licznych flag i banerów Partnerów akcji. Przy rozkładaniu podchodziło wiele osób i pytało co tutaj dzisiaj będzie, byli tez tacy - co jest bardzo miłe osoby - którzy wiedzieli już o naszej akcji.

Pytań o bezpieczeństwo, o zachowanie się na toku, o dbanie o swój sprzęt narciarski nie było końca. Po godzinie 13 instruktorzy narciarstwa rozpoczęli aktywne zajęcia z młodzieżą na stoku natomiast rodzice w tym czasie pytali jak to jest z polisą narciarską w Polsce oraz za granicą.
Coraz więcej osób zapewnia sobie przed wyjazdem dodatkowe bezpieczeństwo w tym obszarze. Czym się różni ubezpieczenie NNW od OC, kiedy OC Sportowe jest potrzebne lub czy własny sprzęt narciarki jest zabezpieczony np. przed kradzieżą.

Nasi podopieczni zostali obdarowani nagrodami od Partnerów zimowej akcji Bezpiecznie na Nartach. Były to vouchery firmy rhSPORT Centrum Narciarstwa i Sportu, jak również vouchery na zakupy w sklepach Regatta oraz Dare 2b. Część osób wybierze się po tej akcji na Lodowiska Białka Tatrzańska oraz na wyciągi narciarskie Kaniówka Ski , Koziniec, Suche Ski oraz Kotelnica Białczańska. Inni uczestnicy akcji będą mogli spędzić cały dzień w Gorącym Potoku Termy w Szaflarach.

Przy okazji organizator chciałby szczere podziękować Prezesowi Zarządu Litwinka Grapa za wielki wkład oraz przychylność przy organizowaniu akcji, a my jako jej patron do tych podziękowań się przyłączamy.Już 28 lutego ostatnia nasza akcja tej zimy w pięknym miejscu jakim jest stacja Narciarska w Jurgowie. Przygotowujemy na tą akcje wiele niespodzianek, zabaw, konkursów. Zachęcamy do spędzenia z nami wspaniałych chwil w Jurgowie. Oczywiście że będzie można wygrać wiele cennych nagród oraz przede wszystkim poznać zasady bezpiecznej jazdy na nartach. Startujemy o 12 w samo południe - zachęca Tomasz Witek, organizator akcji.

Zapraszamy na naszą stronę www.nwski.pl oraz do uczestnictwa w konkursie na profilu Facebook.


wo/ mat. prasowe ; fot. Michał Adamowski
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama