Finał Pucharu Zakopanego na Kasprowym Wierchu

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Już w najbliższą sobotę 27 lutego odbędzie się finał trzeciego Pucharu Zakopanego. Finałowa konkurencja na Kasprowym Wierchu zadecyduje, ilu zawodników będzie ubiegało się o nagrodę specjalną, czyli czek na 10 000 zł

Prawo do tej nagrody będzie miał zawodnik i zawodniczka, którzy wystartowali w każdej z trzech rozegranych edycji lub bez względu na ilość startów znaleźli się na podium w klasyfikacji końcowej.

Dotąd odbyły się zawody Pucharu Zakopanego na Harendzie i Polanie Szymoszkowej. Poniżej informacje od organizatorów, którzy wraz z Burmistrzem Leszkiem Dorulą serdecznie zapraszają do udziału w imprezie.

Harmonogram zawodów III Puchar Zakopanego – Kasprowy Wierch, 27.02.2016 r - FINAŁ

Trasa w Kotle Gąsienicowym została otwarta dla narciarzy. Ta miła informacja sprawia, że przeprowadzenie finałowych zawodów dnia 27 lutego na Kasprowym Wierchu w ramach 3. Pucharu Zakopanego staje się coraz bardziej możliwe. W przypadku szczególnie niesprzyjających warunkach pogodowych zawody zostaną przeniesione na Polanę Gubałówki.

Harmonogram zawodów PKL Kasprowy Wierch 27.02.2016
 godz. 7.30 – 8.30 - zapisy zawodników i wydawanie nr startowych przed dolną stacją PKL w Kuźnicach,
 godz. 9.00 – 9.20 - oglądanie trasy 1 przejazdu,
 godz. 9.30 - start do 1 przejazdu,
 po zakończeniu 1 przejazdu przestawienie bramek, oglądanie trasy (ok. 20 min),
 ok. godz. 12.00 - start do 2 przejazdu,
 po zakończeniu 2 przejazdu (około 45 min przerwy na opracowanie wyników), nastąpi dekoracja zwycięzców slalomu giganta na górnej stacji PKL (Kasprowy Wierch).

Zapraszamy amatorów i zawodników z licencją i punktami FIS – uprawnionych do startu w kategorii OPEN.

Po atrakcjach sportowych zapraszamy na zakończenie 3. Edycji PUCHARU ZAKOPANEGO 2015/16 amatorów do Klubu
Le Scandale 27.02.2016 o godz. 18.00

 18.00- zakończenie oraz wyłonienie zwycięzcy nagrody specjalnej /Le Scandale/ ul. M. Zaruskiego 5, Hotel ARIES (parking przy hotelu płatny).

Informacja dla zawodników:
 W przypadku dokonania przelewu opłaty startowej, na zawody proszę zabrać potwierdzenie wykonania przelewu.
 Specjalnie dla zawodników są przygotowane ski passy w cenie 89 zł. 
 Nagrodę specjalną w wysokości 10.000 zł (nagroda pomniejszona o zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 10 % wygranej) otrzyma osoba wyłoniona na podstawie dodatkowego Konkursu spośród zawodników, którzy zajęli w swoich grupach wiekowych w klasyfikacji końcowej 3. Pucharu Zakopanego miejsca od 1 do 3, bez względu na ilość startów, w których wzięli udział oraz wszystkich, którzy wystartowali w zawodach każdej edycji 3. Pucharu Zakopanego. Zawodnikowi zostaną zadane trzy pytania, dotyczące Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim. Nagroda specjalna zostanie przyznana, gdy zawodnik udzieli poprawnej odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. W przypadku, gdy zawodnik nie odpowie poprawnie na zadane pytania, nie otrzymuje on nagrody specjalnej - zostaje wyłoniona kolejna osoba i proces się powtarza. W przypadku, gdy wyłoniony zawodnik będzie nieobecny, nie otrzymuje on nagrody specjalnej - zostaje wyłoniona kolejna osoba i proces się powtarza. Nagroda specjalna zostanie przekazana do siedmiu dni od momentu wyłonienia zwycięzcy.
 Lista uprawnionych zostanie wystawiona na stronie Pucharu Zakopanego w dniu 27 lutego o godz. 16.00. Uwagi dotyczące braku zawodnika lub jego nieuprawnionej obecności na liście należy zgłaszać telefonicznie pod nr tel. 661 601 840 do godz. 17.00. Po tym czasie lista zostaje zamknięta i żadne uwagi nie będą już uwzględniane. Zatwierdzona przez komitet organizacyjny lista zostanie podzielona tak, aby w specjalnym pojemniku znalazły się paski z pojedynczymi nazwiskami. Przypadkowa osoba wylosuje w sposób uniemożliwiający identyfikację wybieranego paska z nazwiskiem zawodnika, który weźmie udział w konkursie.


opr. wo/


Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama