Mistrzostwa Polski K1 Wrocław i zakończenie sezonu startów NKSW

NKSW zakończyło bardzo długi i pracowity sezon startowy 2015/16. Rozpoczął się on na początku wakacji 2015 startem na gali zawodowej w Rabce, podczas której wygrali wszystkie pojedynki. Zdobyli tytuły Mistrza Polski, Pucharu Polski, Pucharu Europy, dwukrotnie NKSW wybrane zostało Najlepszym Klubem Pucharu Polski oraz podczas plebiscytu sportowego Podhala Najlepszą Drużyną Sportową.

Wczoraj wróciliśmy z Mistrzostw Polski K1, ze względu na ciężki sezon i kilka kontuzji pojechaliśmy tam w bardzo osłabionym składzie. Mimo to przywozimy dwa srebra, jedno dla Radka a drugie po mocno kontrowersyjnym werdykcie w finale 2 do 1, dla Anny Kozera. Wyjazd bardzo udany bo mieliśmy okazję "wypuścić" naszych nowych juniorów, którzy pokazali, że drzemie w nich ogromny potencjał. Teraz czas na zasłużony odpoczynek od rękawic. Całe wakacje treningi będą jednak kontynuowane. Będziemy pracować nad kształtowaniem motoryki.

Mamy mnóstwo pomysłów i planów na kolejny sezon 2016/17. Rozpoczęliśmy również nową współpracę z klubami i trenerami, która na pewno przyniesie niewymierne korzyści dla naszych zawodników. Pragniemy podziękować naszym sponsorom bez których nie udałoby się realizować wielu planów oraz miastu które zaczęło nas coraz mocniej wspierać.
Zapraszamy wszystkich na treningi, harmonogram zajęć na lipiec i sierpień podamy końcem tego miesiąca.