Zakopane najpiękniejszym miastem Tour de Pologne

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

W tym roku Zakopane po raz pierwszy bierze udział w konkursie „Najpiękniejsze miasto Tour de Pologne” organizowanym przez Lang Team. Rywalizować w nim będą miasta zlokalizowane na starcie, mecie oraz premiach poszczególnych etapów. Zakopane ma dużą szansę na wygraną ze względu na piękne krajobrazy i wyjątkową sportową atmosferę. Dodatkowo Burmistrz Miasta w formie zabawy z nagrodami zachęca wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców do aktywnego udziału w dekorowaniu Zakopanego.

Oceniane dekoracje domów, ulic, krajobrazów i witryn sklepowych, a także przebrania kibiców powinny zawierać elementy narodowe oraz elementy rowerowe. Nagrodą dla zwycięskich miast w poszczególnych kategoriach jest Puchar Przechodni oraz kampania promocyjna w mediach patronackich 73. Tour de Pologne. Liczyć się będzie ciekawa inicjatywa i pomysły mieszkańców. Mogą oni liczyć też na pomoc i inspiracje. Miasto przygotowuje specjalne materiały do dekoracji domów, a także gadżety dla turystów. Do wszystkich tych działań warto się przyłączyć i wspólnie walczyć o zwycięstwo.

W zakopiańskich centrach informacji turystycznej już od 20 czerwca można zgłaszać chęć udziału w zabawie. Na jej uczestników będą czekały nie tylko materiały dekoracyjne związane z Tour de Pologne, ale także bilety na jeden z czterech koncertów Hej Fest odbywający się na Dolnej Równi Krupowej (26 czerwca – Hey, 3 lipca – Kombii, 10 września – Sylwia Grzeszczak, 11 września - Lemon). Ilość dekoracji i nagród jest ograniczona. Zgłoszone do zabawy miejsca zostaną sfotografowane, a materiał zdjęciowy zostanie przesłany organizatorowi konkursu.

Szczegóły na stronie zakopane.eu

s/
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama