V Warsztaty Musicalowe MUSICAMP w Zakopanem - koncert finałowy (zdjęcia)

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

ZAKOPANE. W namiocie festiwalowym na Dolnej Równi Krupowej odbył się koncert wieńczący V Warsztaty Musicalowe MUSICAMP w Zakopanem.

Podczas koncertu uczestnicy warsztatów (trzy grupy wiekowe w wieku 7-18, 30 uczestników) zaprezentowali wypracowane w trakcie 10-dniowych warsztatów choreografie oraz songi musicalowe. W programie koncertu nie zabrakło także występu kadry instruktorskiej warsztatów.

W czasie koncertu uczestnicy warsztatów mieli okazję zaprezentować się przed szerszą publicznością oraz konfrontację swoich umiejętności z tremą sceniczną. Dla dzieci i młodzieży koncert finałowy stanowi ważną motywację do pracy podczas 10-dniowych warsztatów.

Warsztaty musicalowe MUSICAMP powstały z inicjatywy grupy młodych ludzi, którzy poznali się w Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Wokalno-Aktorskim, specjalności MUSICAL. Wspólna wrażliwość artystyczna, zaangażowanie i praca dały początek małej organizacji, która półtora roku temu przeprowadziła pierwsze warsztaty. Fundacja MUSICAMP to śpiew, taniec, aktorstwo, zabawa, marzenia, rozwój, sukces i praca, a to wszystko ma jeden cel - promowanie musicalu w Polsce.

Oprócz zimowych i letnich warsztatów musicalowych dla dzieci i młodzieży z całej Polski, które odbywają się w Zakopanem tworzone są koncerty, spektakle muzyczne, a ostatnio konkurs piosenki musicalowej w Gdańsku.

opr. pk/ zdj. Piotr Korczak
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama