VI Zakopane Fashion - Miss World Poland Małopolski 2016

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Już po raz 6 w niedzielę 7 sierpnia 19.00 w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem odbędzie się najpiękniejsza i najbardziej elegancka Gala Zakopane Fashion, tym razem w zestawieniu z prestiżowym konkursem Miss World Poland

W tym roku pierwszy raz w historii Małopolski będzie miał miejsce wojewódzki finał bezpośrednich krajowych eliminacji do Miss World. 19 najpiękniejszych dziewcząt z całego regionu powalczy o tytuł, koronę, szarfę, nagrody, ale przede wszystkim o awans do ogólnopolskiego finału Miss World Poland 2016.

Jest to jedyny konkurs w Polsce, którego laureatka będzie reprezentować nasz kraj w wielkim finale Miss World. Tak prestiżowy konkurs pod Tatrami, to wielka szansa dla dziewcząt na karierę, oraz zdobycie wiedzy i doświadczenia w szeroko pojętym świecie mody i modelingu.

W gronie najpiękniejszych znalazły się przedstawicielki m.in. powiatów olkuskiego, suskiego, wadowickiego, gorlickiego, nowosądeckiego, nowotarskiego i tatrzańskiego. Finalistki to studentki o ciekawych zainteresowaniach, jak np. kryminologia, kryminalistyka, językoznawstwo, literatura, nurkowanie i motoryzacja, w wieku 18-24 lata, o średniej wzrostu 174 cm.

Organizatorem wydarzenia jest PARA Fashion. Od ponad 10 lat licencjonowane biuro Miss Polonia, a teraz również biuro Miss World Poland w Małopolsce. Firma jest prekursorem profesjonalnych pokazów mody na Podhalu, producentem wielu imprez modowych i gwarantem jakości. Na swoim koncie ma prawie 20 finałów wojewódzkich i regionalnych finałów miss, 11 gal mody na Podhalu, 5 edycji Zakopane Fashion i Góralskie Inspiracje Modowe.


Info: www.parafashion.pl
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama