Koncert zespołu IRA na Gubałówce (zdjęcia)

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

ZAKOPANE. Ten weekend w ramach Hej Fest to mieszanka rockowo-folkowa. Wczoraj na scenie wystąpił zespół IRA - dziś czeka nas koncert grupy Zakopower.

Przeboje "Sen", "Ona", "Na Zawsze" - bardzo szybko podchwycili uczestnicy koncertu zorganizowanego na wysokości 1123 m n.p.m., na Gubałówce.

Dziś zagra Zakopower – wywodzący się z Zakopanego folkowo-rockowy zespół, który w swojej twórczości łączy współczesne muzyczne nurty i tradycyjne folkowe instrumentarium. Koncertowaniu sprzyjać będą wyjątkowe okoliczności góralskiej przyrody. Widok na panoramę Tatr będzie idealnym tłem dla takich przebojów jak "Boso", czy "Galop".

Przypomnijmy, że formuła festiwalu zakłada, iż gwiazdy występują wieczorem, wcześniej publiczność rozgrzeją zespoły wyłonione w festiwalowym konkursie supportów, który jest ideą Hej Fest. To publiczność zadecydowała, które zespoły dostały szansę wystąpienia na festiwalu. W ten weekend do rywalizacji stanęły Łosoś i The Undeground Man oraz Bibobit i Kapela Hanki Wójciak.

Koncerty potrwają do 11 września. Zagrają jeszcze m.in. Perfect, Dawid Podsiadło, Dżem, Mela Koteluk, Enej, LemON i Monika Brodka.

Organizatorami festiwalu są Polskie Koleje Linowe, Urząd Miasta Zakopane oraz agencja eventowa Especto.

opr.s/ zdj. Piotr Korczak
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama