PLH: Nesta Karawela Toruń - Podhale Nowy Targ. Wygrana Podhala po rzutach karnych!

TORUŃ. Nowotarscy hokeiści zmierzyli się z zespołem Nesta Karawela Toruń. W regulaminowym czasie wynik spotkania to 4:4 (2:2, 0:, 2:1). Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. Zdecydowały rzuty karne. Podhale zdobyło kolejne dwa punkty.

Po pierwszej tercji było 2:2. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Arkadiusz Marmurowicz. Bramka kontaktowa dla Podhala do dzieło Jarosława Różańskiego. Wyrównującego gola strzelił Piotr Kmiecik.

W drugiej tercji prowadzenie drużynie MMKS Podhale daje Bartłomiej Bomba. To była jedyna bramka w tej części spotkania.

W ostatniej odsłonie wynik na 3:3 ustanowił Łotysz Toms Bluks, a kilkadziesiąt sekund później ten sam zawodnik zdobywa dla zespołu toruńskiego czwartą bramkę. Cztery minuty przed końcem meczu do remisu doprowadza Bartłomiej Neupauer.

Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. Zarządzono rzuty karne. Punkt dla Podhala zdobył Kelly Czuy.