Videorelacja z nocnych zawodów rowerowych w Zakopanem

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Rekordowa liczba zawodników, 2 konkurencje, 2 dni, 1 impreza – zapraszamy na videorelacje z ekstremalnej imprezy rowerowej Joy Ride night Downhill, która odbyła się w Zakopanem.

Od 23 do 24 września na Zakopiańskim stoku Harenda po raz dziesiąty odbyła się jedna z najbardziej niesamowitych imprez rowerowych w Europie. Od 1996 roku zawodnicy z całej Polski (i nie tylko!) walczą o najlepszy czas w zjeździe rowerowym, który odbywa się w nocy.Tym razem przybyło 345 zawodników w wieku od 12 do 45 lat, którzy wspólnie rywalizowali w 4 konkurencjach: Kärcher Dual Slalom, Joy Ride Downhill, Najlepsze przebranie oraz OnexTattoo Whip Contest w akompaniamencie fajerwerków Korsarz.

Jak co roku, impreza była również oficjalnym zakończeniem sezonu rowerowego, więc każdy chciał zaprezentować się jak z najlepszej strony. Nie obyło się bez upadków, łez radości i niezwykłych ewolucji na dwóch kółkach.

Zapraszamy na relacje video oraz na fotorelacje dostępną na: fanpage’u Joy Ride

PRZYJACIELE IMPREZY
Projekt był dofinansowany ze środków miasta Zakopane za pośrednictwem Zakopiańskiego Centrum Kultury, a nie odbyła by się bez:
Organizatorów: Miasto Zakopane, JR Events, Zakopane.pl
Sponsorów: Maxxis, Fox, Kärcher, Mitko, Onex Tattoo
Sponsora skrzydeł dla zawodników: Redbull
Patronów medialnych: Radio Eska, magazyn BIKE, Extreme Sports Channel, Podhale 24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Dh-zone.com, Freestyle.pl, TVP Kraków, Informator turystyczny Infogram.
Współorganizatorów: MTB Academy, Polish 4x Open, Le Scandale oprac. wo/ fot. Przemek Kita / organizatorzy
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama