Master Ski w Tyliczu - prawdziwe rodzinna stacja

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Powstały w ostatnich latach ośrodek Master Ski w Tyliczu to przykład, jak można stworzyć miejsce przyjazne rodzinom nie tylko z nazwy.

Oś ośrodka stanowi kolej krzesełkowa i poprowadzone obok, równolegle dwa w wyciągi talerzykowe. Dla początkujących, nieco na uboczu znajduje się jeszcze mały wyciąg, a dla tych, którzy na przygodę z nartami nie są jeszcze gotowi poletko do jazdy na sankach.

Układ komunikacyjny - z centralnie położonymi wyciągami pozwolił świetnie zagospodarować teren stacji na której wyznaczono aż 10 tras zjazdowych po obu stronach wyciągów. Tak wygląda to na mapie pochodzącej ze strony ośrodka www.master-ski.pl


Trasy są świetnie przygotowane i jednostajnie nachylone, co pozwala jeździć bez stresu nawet osobom które niezbyt pewnie czują się jeszcze na jednej lub dwóch deskach.
Trasy są szerokie i w większości pozbawione przeszkód, więc nawet mimo dużej przepustowości kolei na trasach nie ma tłoku i można spokojnie i bezpiecznie poruszać się swoim tempem.Na tych, którzy chcieli by spróbować swoich sił na prawdziwej slalomowej trasie, czeka trasa numer 10 uzbrojona w tyczki. Szukających rekreacji i zabawy zaprasza trasa Fun Park w ramach której pokonujemy serpentyny i prawdziwy tunel!

Na miejscu działają oczywiście szkoła narciarska i serwis sprzętu. W przytulnej karczmie można posilić się i ogrzać w mroźne dni.
Stacja dysponuje obszernym i co ważne bezpłatnym parkingiem.


oprac. wo/ mapa ośrodka podchodzi ze strony ośrodka www.master-ski.pl
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama