Sylwester na nartach? A może na basenie?

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Dziś ostatni dzień roku, są pewnie tacy którzy od rana szykują się na zadęte bale, ale są i tacy, którzy dzisiejszy wieczór i noc zechcą spędzić w mniej zobowiązującej atmosferze.

Sylwestra na nartach spędzić będzie można w Czarnym Groniu w Rzykach koło Andrychowa oraz na stacji Arena Słotwiny w Krynicy. Będzie muzyka a przed samą północą na stokach pojawią się narciarze z pochodniami. Na północ aktywnie oczekiwać będzie też można na Master Ski w Tyliczu gdzie do północy potrwa zabawa przy ognisku.

Na powyższych stacjach w sylwestrową noc obowiązywać będą specjalne, sylwestrowe karnety.

Dobra zabawę gwarantują też w Dwóch Dolinach Wierchomla-Muszyna gdzie miłośnicy białego szaleństwa mogą liczyć na niezapomniane wrażenia. - Zimowa aura, tony śniegu, świetna muzyka - to z pewnością doskonałe okoliczności do zorganizowania szampańskiej zabawy - zachęcają organizatorzy.
W ostatnią noc starego roku tu także obowiązywał będzie specjalny karnet sylwestrowy w cenie 60 zł obejmujący aż 8 godzin jazdy od 19:00 do 3:00 nad ranem.
W noc sylwestrową czynne będą wyciągi po stronie Wierchomli i tu także godzinie 23:45 odbędzie się widowiskowy wspólny zjazd z pochodniami.
Otwarte będą punkty gastronomiczne: Szałas Bacy (do 2:30), Pizzeria & PUB oraz Restauracja Pod Wyciągiem (do 3:00).
W połowie stoku, przy Szałasie Bacy, rozgrzewających rytmów dostarczy DJ PLAY, będzie można zdjąć narty i tańczyć wraz z innymi uczestnikami zabawy.

W Zakopanem i okolicach większość stacji otwarta będzie do wieczora ale nie organizują specjalnych sylwestrowych wydarzeń, a w karczmie na stacji Rusin-Ski w Bukowinie Tatrzańskiej zaplanowana jest sylwestrowa impreza.
W Zakopanem wiele osób przyciągnie z pewnością organizowany przez Telewizję Polską Sylwester na Równi Krupowej. Impreza sylwestrowa zaplanowana jest także na krynickim deptaku gdzie od 21.oo muzyką rozgrzewać będzie DJ Maja a o północy zapłonął sztuczne ognie. Podobne imprezy szykują się w Szczawnicy i Krościenku.

Gdyby ktoś chciał zupełnie zmienić klimat sylwestrowej nocy to może wybrać się na termalną kąpiel. Terma Bania w Białce i Gorący Potok w Szaflarach przygotowały na tę specjalna noc ciekawe oferty. Bawić będzie się tez można w najnowszym tego typu obiekcie w Chochołowie. – To nasz pierwszy Sylwester – mówi Marek Wnukowicz z Chochołowskich Term. – Dlatego staramy się podwójnie, a nawet potrójnie, by nie zabrakło atrakcji i każdy mógł odnaleźć u nas taką formę spędzenia sylwestrowej nocy, jaka mu najbardziej odpowiada. Będzie tradycyjny bal, dyskoteka w basenie i gorąca impreza w saunarium.

oprac. wo
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama