Bezpieczenie na Nartach - trwa cykl imprez promujących bezpieczeństwo

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Dwie imprezy z cyklu Bezpiecznie na Nartach już za nami, pora więc na krótkie podsumowanie. Przypomnijmy, że akcja gościła już w Białce Tatrzańskiej w Ośrodku Narciarskim Kotelnica i na wyciągu narciarskim Czorsztyn - Ski w Kluszkowcach.

Sądząc po frekwencji - projekt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród amatorów jazdy na nartach. Najbardziej cieszy fakt, że w akcję z dużym zaangażowaniem i chęcią włączają się dzieci oraz młodzież.Podczas ostatniej imprezy w Kluszkowcach mali narciarze aktywnie uczestniczyli w organizowanych przez animatorów konkursach. Dobra zabawa w promieniach styczniowego słońca i uśmiech na twarzy dzieci - to chyba najlepsza nagroda dla organizatorów.Warto podkreślić, że w konkursach można było wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz karnety, vouchery ufundowane przez naszych Sponsorów i Partnerów - mówi Tomasz Witek, pomysłodawca akcji.

Dużym zainteresowaniem cieszył się namiot Medical Clinic Podhale, w którym można było dowiedzieć się szczegółów dotyczących zabiegów fizjoterapeutycznych. Te ostatnie były nagrodami w konkursach zorganizowanymi przez zespół akcji Bezpiecznie na Nartach. Z kolei TOPR przeprowadził symulację reanimacji poszkodowanego na stoku. Przedstawiciele Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem prowadzili różne zajęcia sportowe dla najmłodszych i starszych, a Grand Hotel**** Stamary specjalnie dla najmłodszych przysłał swojego przedstawiciela w postaci maskotki - Lwa Stamarka.Kolejna odsłona akcji Bezpiecznie na Nartach już w nadchodzący weekend. W niedzielę 5 lutego z rana widzimy się w Ośrodku Narciarskim Potoczki w Zębie, a potem impreza przenosi się do Gorącego Potoku w Szaflarach.

Akcji patronuje portal MalopolskaOnline.plwo/ mat. prasowe, zdjęcia z tekście z Czorsztyn-Ski, zdjęcia w galerii z Białki Tatrzańskiej
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama