Hokej: Comarch Cracovia - Unia Oświęcim 5:2

Pierwsze mecze fazy Play Off za nami. W Krakowie Pasy pewnie pokonały gości z Oświęcimia.

Pierwszą bramkę zdobyli zawodnicy Unii Oświęcim co podziałało na Krakowian jak płachta na byka. Pasy ruszyły do ataku i po kilku minutach było już 1 - 1. W drugiej tercji Pasy rozstrzelały się na dobre i zdobyły 3 gole ustalając wynik przed 3 tercją na 4 do 1.

Bohaterem trzeciej tercji zostali sędziowie. Mylili się wysyłając na karę Dziubińskiego, choć faul popełnił Urbanowicz. Nie zechcieli też zweryfikować na video strzału Wojciecha Wojtarowicza, po którym krążek balansował na lini bramkowej, pomimo, że prosili o to zawodnicy i trener drużyny.
Mimo, że arbitrzy skupili na sobie uwagę widzów widowiska hokeistom udało się zdobyć po jednej bramce i ostatecznie wynik ustał się na 5 do 2 dla Cracovii.

Comarch Cracovia - Unia Oświęcim 5:2 (1:1,3:0,1:1)

8:18 Damian Piotrowicz (Sebastian Kowalówka, Witold Łazarz) - 0:1
14:13 Krystian Dziubiński (Damian Kapica) - 1:1
21:34 Tomas Sykora (Andrew McPherson, Lukas Zib) - 2:1 (5/3)
23:46 Lukas Zib (Andrew McPherson) - 3:1 (5/4)
37:11 Krystian Dziubiński (Maciej Urbanowicz, Rafał Dutka) - 4:1 (4/5)
49:14 Peter Bezuska (Damian Piotrowicz, Lubmir Vosatko) - 4:2
55:20 Damian Kapica (Maciej Urbanowicz) - 5:2

Skład Cracovii: Radziszewski (Łuba) - Dutka, Rompkowksi, Urbanowicz, Dziubiński, Kapica - Kruczek, Wajda, Sinagl, Słaboń, Drzewiecki, Dąbkowski, ZIb, Sykora, McPherson, Kalus - Maciejewski, Kisielewski, Paczkowski, Wróbel, Chovan

Skład Unii: Fikrt (Łazarz) - Bezuska, Vosatko, Piotrowicz, Danecek ,S. Kowalówka - Gabryś, Kysela, Tabacek, Haas, Kasperlik - Gębczyk, Saur, Malicki, Wanata, WOjtarowicz - Lacheta, Paszek, Koczy, O. Kasperlik, Hatłas