R8 Basket AZS Politechnika Kraków coraz bliżej awansu do I ligi!

Koszykarska drużyna R8 Basket Kraków po pokonaniu Zagłębia Sosnowiec w dwóch spotkaniach awansowała do II rundy fazy Play Off. Awans do I ligi jest coraz bliżej!

Już 26 marca o godzinie 16:00 w Małej Hali TAURON Arena Kraków odbędzie się kolejny z serii „meczów o wszystko”. Będzie tak do samego końca rozgrywek, gdyż do dalszego etapu awansuje drużyna, która jako pierwsze w rywalizacji z przeciwnym teamem zdobędzie dwa zwycięstwa. W rozgrywce pozostało już 16 najlepszych drużyn II ligi, które powalczą ze sobą o awans do ćwierćfinału. Kto przegra rywalizację – odpada. Takie są reguły tej gry.

Drużyna R8 Basket AZS Politechnika Kraków jest jednak pewna, że podtrzyma niesamowitą formę i w dalszym ciągu będą niepokonanym teamem na własnym parkiecie. W ostatnich spotkaniach „pomarańczowi” odprawili reprezentantów Sosnowca 94:61 i 113:49.

Oprócz efektownej gry takich koszykarzy, jak Jakub Załucki, Wojciech Pisarczyk, Patryk Pełka, Michał Hlebowicki czy pozostałych graczy „pomarańczowego” teamu, na kibiców czeka wiele atrakcji, między innymi: występ cheerleaderek NEXT CHEER Generation, pokaz breakdance’a w wykonaniu Bboys Kraków Familia, konkurs na rzut z połowy, w którym do wygrania 6 000 złotych, konkursy z nagrodami od sponsorów. Koszykarzy R8 Basket wyprowadzą do meczu młodzi koszykarze z Radwan Sport, których talent kibice będą mogli podziwiać również w przerwie i po spotkaniu.

W środę okaże się, kto będzie przeciwnikiem R8 Basket w 1/8 finałów Play Off. O awans walczą drużyny ŁKS AZS UŁ SG Łódź oraz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski – ich rozgrywka po dwóch spotkaniach zakończyła się remisem.

Wstęp na mecz jest darmowy! Początek o godzinie 16:00 już 26 marca w Małej Hali TAURON Arena Kraków.