Żubry wiceliderem ligi

Piłkarze Puszczy Niepołomice wygrali swój pierwszy mecz w ramach rozgrywek I ligi piłkarskiej. Na własnej murawie nie dali szans zawodnikom z Pomorza.

To był udany powrót na zaplecze ekstraklasy. Beniaminek z Niepołomic pokonał 2-0 Chojniczankę Chojnice w pierwszej kolejce rozgrywek I ligi. Tym samym sezon rozpocznie w czole tabeli.

Mecz rozgrywany był w Niepołomicach. Jako pierwszy na listę strzelców w 10 minucie wpisał się debiutant w drużynie Marcin Stefanik. Po zmianie stron w 56 minucie wynik podwyższył drugi debiutant w zespole żubrów – Dawid Ryndak.

Po zakończeniu pierwszych czterech spotkań 1 kolejki rozgrywek I ligi Puszcza Niepołomice zajmuje drugą pozycję za Odrą Opole, przed trzecią Stalą Mielec. Za tydzień, 6 sierpnia, Żubry ponownie na swoim boisku podejmą rywali z Rakowa Częstochowa. Początek spotkania o godzinie 17:00.