Hokej: niegościnne Podhale

Hokeiści z Janowa nie będą mile wspominać wczorajszej wizyty na Podhalu. Gospodarze od pierwszych minut nadawali ton spotkaniu, którego wynik juz po pierwszej tercji był 4 do 1.

Druga tercja była bezbramkowa choć sytuacji dogodnych do zmiany wyniku obie drużyny miały po kilka. Dopiero trzecia tercja podobnie poderwała zgromadzoną na lodowisku publikę - dwa zdobyte przez TatrySki Podhale gole ustaliły wynik na 6 do 1.

TatrySki Podhale Nowy Targ - Anteo Naprzód Janów 6:1 (4:1, 0:0, 2:0)

1:0 Tomasik – Zapała - Wielkiewicz (4:21)
2:0 Wielkiewicz – Jaśkiewicz - Kolusz (13:45)
3:0 M. Michalski – Ogorodnikow (14:22)
4:0 Różański – Dalidowicz – Samarin (16:29 w przewadze)
4:1 Stokłosa – Charousek (18:57)
5:1 Ogorodnikow – Różański – Dalidowicz (50:24 w przewadze)
6:1 Wielkiewicz – Zapała – Kolusz (55:17)

Podhale: B. Kapica; Jaśkiewicz - Tomasik, Mrugała (2) – Samarin (2), Sulka – Pichnarczik (6), K. Kapica; Kolusz – Zapała – Wielkiewicz, M. Michalski – Ogorodnikow – Dalidowicz, Podlipni – Neupauer – Różański oraz Wolski. Trener Marek Ziętara.

Naprzód: M. Elżbieciak (14:22 Niemczyk); Musioł – Charousek (2), Kosakowski (2) – Adamus, Żywiołek – Stachura (4); Szeda – Słodczyk – Adamus, Jaros – Skrodziuk (2) – Indra, Rajski (4) – Pohl – Stokłosa oraz Piper, Sroka. Trener Adrian Parzyszek.