Przerwana seria zwycięstw Solnych

Wielickie siatkarki uległy rywalkom w meczu I Ligi Siatkówki kobiet rozgrywanym w Świeciu. Tym samym zakończyła się seria zwycięskich spotkań Solnych.

„Bardzo słaby mecz” – tak działacze wielickiego klubu 7R Solna Wieliczka skomentowali to, co działo się w meczu czwartej rundy I Ligi Siatkówki kobiet.

Pierwszy set spotkania zakończył się zwycięstwem Jokera Świecie do 21 punktów. Po drugiej części spotkania porażka małopolskich siatkarek nie wydawała się możliwa. Solne zrewanżowały się bowiem gospodynią wygrywając drugiego seta do 15.

Niestety takim samym stosunkiem, tylko że dla świecianek, zakończyła się trzecia odsłona meczu. Ostatnia jak się okazało, czwarta część, to ponownie popis gospodyń – wieliczanki pokonały do 19.

Mecz zakończył się wynikiem 1-3 dla Jokera. Po czterech kolejkach tegorocznych rozgrywek 7R Solna Wieliczka zajmuje siódmą pozycję w tabeli, mając na koncie 5 punktów.