Puszcza pnie się w górę tabeli I Ligi

Po czternastu kolejkach rozgrywek Nice Pierwszej Ligi piłkarskiej, Puszcza Niepołomice zajmuje wysoką, piąta pozycję w tabeli.

Radość Żubrów w szatni mówi sama za siebie…

To efekt kolejnej wygranej Puszczy Niepołomice. Po zwycięstwie z Ruchem Chorzów małopolscy pierwszoligowcy nie dali szans rywalom z Olimpii Grudziądz.

Przebieg spotkania jednak nie wskazywał początkowo na to, że to Żubry będą się cieszyć w wygranej. Wynik bowiem otworzyli Olimpijczycy celnym trafieniem Wołodymyra Kowala już w 9. minucie meczu. Niepołomiczanie jednak szybko otrząsnęli się z tego ciosu, i już 3 minuty później, po golu Longinusa Uwakwe był remis 1-1.

Grający na swoim boisku piłkarze Puszczy nie zamierzali zadowolić się jednym punktem. Dlatego w 45. minucie zwycięskie trafienie zaliczył Maciej Domański.

Po czternastu kolejkach rozgrywek Nice Pierwszej Ligi Puszcza Niepołomice z dorobkiem 21. punktów zajmuje wysoka, piąta pozycję.