Można już kupić całoroczne karnety na stacje w Krynicy, Czarnym Groniu i Kasinie

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Już od trzech lat trzy stacje narciarskie w południowej Polsce oferują wspólny karnet ważny przez cały rok. Tegoroczna edycja karnetu 365 jest jednak wyjątkowa.

Tak, jak w latach poprzednich, karnet jest ważny przez rok od pierwszego użycia. Dopiero przy pierwszym - od chwili zakupu - przejściu przez bramkę, aktywuje się - i można z niego korzystać przez najbliższe 365 dni w stacjach narciarskich: Czarny Groń (w Rzykach), Słotwiny Arena (w Krynicy Zdroju) oraz Kasina Ski (w Kasinie Wielkiej).

W 2017 roku oferta dla pasjonatów całorocznego aktywnego wypoczynku została znacznie wzbogacona o dodatkowe atrakcje i dostosowana do upodobań sportowych. Stało się tak, przede wszystkim, poprzez przygotowanie trzech wariantów tego karnetu.

Pierwszym z nich jest karnet 365 SKI. Powstał z myślą głównie o narciarzach i miłośnikach sportów zimowych. Karnet uprawnia do korzystania bez limitu z wyciągów narciarskich Czarny Groń, Słotwiny Arena oraz Kasina SKI. Pozwala też bez ograniczeń korzystać w sezonie letnim z kolei krzesełkowych w ośrodkach w Kasinie Wielkiej i Krynicy Zdrój. Karnet ten stanowi dodatkowo bilet jednokrotnego wstępu do Parku Linowego Czarny Groń.
Uprawnia też do następujących rabatów:
-30% rabat na basen i sauny Hotel&Spa Czarny Groń,
-50% rabatu na bilety wejściowe na Lodowisko Czarny Groń,
-10-25% rabatu na zakup sprzętu narciarskiego w sklepie Ekspert Sport, Bielsko-Biała.

Druga propozycja to karnet 365 BIKE. Dedykowany głównie miłośnikom rowerów. Karnet ten zapewnia nielimitowany wstęp do Bike Park u Kasina. Pozwala też bez ograniczeń korzystać w sezonie letnim z kolei krzesełkowych w ośrodkach w Kasinie i Krynicy. Karnet stanowi dodatkowo bilet jednokrotnego wstępu do Parku Linowego Czarny Groń oraz na trójkołowce (Słotwiny Arena). Uprawnia też do następujących rabatów:
-30% rabat na basen i sauny w Hotel & Spa Czarny Groń,
-10% rabatu na szkolenia, zakup i wynajem sprzętu rowerowego - Arek Bike Center w Kasinie Wielkiej.

Trzecia opcja to karnet 365 SKI&BIKE. Karnet uprawnia do korzystania bez limitu z wyciągów narciarskich Czarny Groń, Słotwiny Arena oraz Kasina SKI. Pozwala też bez ograniczeń korzystać w sezonie letnim z kolei krzesełkowych w wymienionych ośrodkach w Kasinie Wielkiej oraz Krynicy Zdroju. Jego posiadacz ma także nielimitowany wstęp do Bike Parku Kasina. Karnet stanowi dodatkowo bilet jednokrotnego wstępu na trójkołowce (Słotwiny Arena) oraz do Parku Linowego Czarny Groń.
Uprawnia też do następujących rabatów:
-10-25% rabatu na zakup sprzętu narciarskiego w sklepie Ekspert Sport, Bielsko-Biała.
-10% rabatu na szkolenia, zakup i wynajem sprzętu rowerowego - Arek Bike Center w
Kasinie Wielkiej,
-30% rabatu na basen i sauny Hotel&Spa Czarny Groń,
-50% rabatu na bilety wejściowe na Lodowisko Czarny Groń.

Wspólny karnet dla trzech stacji narciarskich to przede wszystkim swoboda wyboru: albo swojej ulubionej stacji (bez ograniczeń), albo podróżowania po Małopolsce i odkrywania coraz to nowych atrakcji poszczególnych ośrodków i polecanych przez nie miejsc. I to przez 365 dni - ze znajomymi lub rodziną.

W tym roku produkt został wzbogacony o Karnet 365 dla Dzieci w cenie 79 zł we wszystkich opcjach. Wspieramy rozwój pasji sportowych wśród dzieci w Polsce, dlatego zależy nam na zmotywowaniu ich do testowania “od małego” stoków narciarskich i tras rowerowych.

Karnety dostępne są przez internet na stronie karnet365.e-skipass.pl

Przedsprzedaż karnetów rozpoczęła się 17 października a w limitowanej ofercie dostępne są one już od 699 złmat. prasowy
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama