Unia nadal bez punktów

W wyjazdowym meczy w Katowicach hokeiści z Oświęcimia zmierzyli się z zawodnikami Turonu. Nad Sołę jednak nie przywieźli punktów.

Tak działacze klubu podsumowali przegrane spotkanie na Śląsku. Jednak to Unici rozerwali worek z bramkami. W 12. minucie w siatce katowiczan krążek umieścił Peter Tabaček.

Następne minuty już nie były tak dobre w wykonaniu oświęcimian. W 15. minucie do wyrównania doprowadza Łopuski, w 30. minucie podwyższa Fraszko. Ten sam hokeista z Katowic trzecią bramkę dla Tauronu zdobywa 10 minut później.

Wtedy ponownie obudzili się zawodnicy z małopolskiego klubu, a dokładnie Peter Tabaček, który zalicza drugie trafienie. Na nic jednak się to nie zdało, gdyż wynik na 4-2 ustalił na kilkanaście sekund przed końcem spotkania Andrej Themár.

Po dwunastu rozegranych meczach KS Unia Oświęcim zajmuje 9. pozycję mając na koncie 12 punktów.