Nowotarskie drużyny z kompletem punktów po drugim dniu Mistrzostw Polski juniorów w Unihokeju (zdjęcia)

NOWY TARG. W swoim drugim meczu Worwa Szarotka pokonała Olimpię Łochów 5:3. Zwycięstwo jednak nie przyszło łatwo i do ostatnich minut nowotarżanie musieli walczyć o wygraną.

Madex Górale wraz z MUKS Zielonką zaprezentowali fantastyczne widowisko dla zgromadzonej publiczności. Był to najlepszy mecz jaki rozegrano podczas tych mistrzostw. Można powiedzieć, że przez cały mecz Górale byli w posiadaniu piłeczki, ale mądra gra w obronie i bardzo groźne akcje gości podnosiły ciśnienie gospodarzom. Gdy w drugiej tercji Tynus zdobył czwartą bramkę wydawało się, że jest po meczu. Zielonka nie załamała się tym faktem i błyskawicznie odpowiedziała dwoma golami. Trzecia tercja to mądrą gra Górali i świetna dyspozycja Brzany w ich bramce, który nie pozwolił się zaskoczyć gościną. Górale zasłużenie wygrali 6:2 i jutro o godzinie 17:00 zagrają finał z WSU Wierzchowo.

ULKS Olimpia Łochów - KS Worwa Szarotka NT 3:5 (0:2) (2:2) (1:1)
06:35 0:0 Witkowski Marcin (niewykorzystany rzut karny)
06:35 2 min. Frysztak Rober (uderzenie)
11:49 2 min. Luberda Kacper (odpychanie)
12:14 0:0 Kowalczuk Bartłomiej (niewykorzystany rzut karny)
12:14 2 min. Biniek Adrian (uderzenie)
18:49 0:1 Guzik Dawid - Wątorek Grzegorz
19:33 0:2 Luberda Kacper - Korwel Dawid
23:52 1:2 Truszkowski Mateusz
28:19 1:2 Korwel Dawid (niewykorzystany rzut karny)
28:19 2 min. Truszkowski Mateusz (odpychanie)
ULKS Olimpia Łochów:
Skura Michał, Domian Mateusz, Podgórski Sebastian, Skura Dawid, Garwoliński Kamil, Baran Maciej, Guzek Rafał, Szymczak Adam, Miszczuk Karol, Witkowski Marcin, Błaszczak Jan, Biniek Adrian, Wierzchołowski Kacper, Truszkowski Mateusz, Filipowicz Emil, Grotkowski Cezary, Miszczuk Konrad, Filipowicz Norbert,
Trener:Janusz Sternicki
KS Worwa Szarotka Nowy Targ:
Guzik Dawid, Ryś Tomasz, Luberda Kacper, Wątorek Grzegorz, Frysztak Robert, Korwel Dawid, Ligas Tadeusz, Korwel Marek, Tomalak Maciej, Kowalczuk Bartłomiej, Tylecki Hubert.
Trener: Piotr Ligas
Sędziowie: Marek Chomnicki, Aleksander Bieńkowski

KS Madex Górale Nowy Targ - MUKS Zielonka 6:2 (0:0) (4:2) (2:0)
24:59 1:0 Subik Karol - Wronka Patryk
25:30 2:0 Tynus Oskar - Fryźlewicz Michał
31:04 3:0 Krugiołka Damian - Wronka Patryk
32:04 4:0 Tynus Oskar - Polaczek Dawid
32:29 2 min. Krugiołka Damian (ostra gra)
32:31 4:1 Tomczuk Damian - Sienko Maciej
33:56 4:2 Sienko Maciej - Rudnik Adrian
37:26 2 min. Polaczek Dawid (odpychanie)
42:49 2 min. Turoń Mateusz (podbijanie kija)
47:41 2 min. Sieńko Michał (powtarzające się przewinienie)
50:26 5:2 Tynus Oskar - Krugiołka Damian
54:14 6:2 Michalski Przemysław
55:29 2 min. Tynus Oskar (podbijanie kija)
Damian Tomczuk (Zielonka)
Patryk Wronka (Górale)
KS Madex Górale Nowy Targ:
Subik Karol, Wojsławski Witold, Widurski Łukasz, Krugiołka Damian, Tynus Oskar, Dzioboń Marcin, Wronka Patryk, Plewa Andrzej, Brzana Patryk, Fryźlewicz Michał, Michalski Przemysław, Bryniarski Łukasz, Polaczek Dawid, Turwoń Mateusz, Garb Michał, Kapica Błażej.
Trener: Piotr Kostela
MLUKS Zielonka:
Wójcik Bartłomiej, Tomczuk Damian, Kendra Mateusz, Sienko Michał, Kaczorek Łukasz, Sienko Maciej, Strzała Jakub, Skalski Michał, Rydzewski Jakub, Puchała Kamil, Rudnik Adrian, Pisarek Marcin, Choromański Damian, Czarnocki Bartosz, Zanoberg Maciej.
Trener: Robert Deska
Sędziowie: Karolina Dutkiewicz, Paulina Kidoń