Podhalańskie stoki łączą się w jeden skipass na cały sezon

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Góral Skipass rozszerzył swoją ofertę o imienny karnet całosezonowy - Wypas Skipass. Sprzedaż karnetów trwa do 21 grudnia. Upoważnia on do szusowania po czterech podhalańskich stokach aż do marca.

Do tej pory oferta Góral Skipass ograniczała się do karnetów kilkudniowych, umożliwiających korzystanie ze stoków Harenda, Polana Szymoszkowa, Suche i Witów. W tym tygodniu do puli dostępnych biletów dołączył Wypas Skipass - imienny karnet całosezonowy. W przeciwieństwie do pozostałych karnetów, które poza sklepem internetowym można nabyć także w punktach kasowych każdej ze stacji, Wypas Skipass jest dostępny tylko w sprzedaży online do 21 grudnia tego roku. Z biletu można będzie korzystać bez ograniczeń przez cały sezon na każdej z 4 stacji zrzeszonych w Góral Skipass w godzinach ich otwarcia.

- W Polsce nie brakuje prawdziwych entuzjastów sportów zimowych. Wypas Skipass kierujemy nie tylko do rodzin, które mieszkają w pobliżu, a wypad na stok traktują jako sposób na wspólne spędzenie wolnego czasu, ale także do samych pasjonatów narciarstwa. W tym sezonie mocno stawiamy na sprzedaż online, dlatego Wypas Skipass jest dostępny tylko na naszej stronie internetowej - komentuje Roman Krupa, prezes zarządu spółki Góral Skipass.

Góral Skipass to karnet czasowy, z którego można korzystać na Stacjach Narciarskich: Harendzie, Polanie Szymoszkowej, Suchem i Witowie. Bilet można będzie nabyć online lub w jednym z wyznaczonych punktów.

oprac. r/ zdj. Ł. Sowiński

źródło: mat. prasowy

Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama