Można już zgłaszać swój udział w X Jubileuszowym Biegu Podhalańskim

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Z przyjemnością informujemy, że na stronie internetowej zawodów www.bieg.nowytarg.pl zostały już rozpoczęte zapisy on-line do X Jubileuszowego Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II, który został zaplanowany na dzień 10 lutego 2018 r.

Trasa dziesiątej, jubileuszowej edycji zawodów poprowadzona zostanie tradycyjnie wokół rezerwatu przyrody Bór Na Czerwonem. Start i meta znajdować się będą na lotnisku w Nowym Targu. Uczestnicy będą mieli do pokonania stylem klasycznym bardzo malowniczą trasę, w zależności od wybranego wariantu o długości 30, 15 lub 5 kilometrów.

Dla pokreślenia X jubileuszowej edycji zawodów to właśnie podczas Biegu Podhalańskiego w roku 2018 odbędą się Mistrzostwa Polski Amatorów w Biegach Narciarskich PZN, będzie to również jedna z edycji Pucharu Polski Amatorów w Biegach Narciarskich PZN. Na dziesiątą jubileuszową edycję zawodów przygotowanych zostało jeszcze kilka nowości o których dowiecie się już niebawem.

Podczas nadchodzącej edycji zawodów nagrody dla najlepszych między innymi ufundują Sponsor Generalny firma SALOMON oraz lokalne Samorządy: Urząd Miasta Nowy Targ, Urząd Miasta Zakopane, Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, Starostwo Powiatowe w Zakopanem, Urząd Gminy Nowy Targ, Urząd Gminy Szaflary, Urząd Gminy Poronin, Urząd Gminy Bukowina Tatrzańska.

W X edycji Biegu Podhalańskiego nagrody będą przyznawane do 6 miejsca open na każdym dystansie, z podziałem na kobiety i mężczyzn a każdy zawodnik otrzyma upominek oraz odlewany medal!

Sprawy organizacyjne.
Do 7 lutego 2018 r. zgłoszenia należy składać on-line poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www biegu www.bieg.nowytarg.pl.
W dniu 9 lutego 2018 r. zgłoszenia należny składać osobiście w biurze zawodów na lotnisku w Nowym Targu od godz. 11:00 do 18:00, oraz w dniu 10 lutego od godz. 8:00 do 10:00.
Zawodnicy niepełnoletni nie mogą brać udziału w biegu na dystansie 30km.
Młodzież do 18 lat, ma prawo startu na dystansie 5 km i 15 km za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Opłata startowa:
1. Zgłoszenie do dnia do dnia 4 lutego 2018 r.
-30 zł - osoby dorosłe
-10 zł - dzieci i młodzież do 18 roku życia (2000 r.)
2. Zgłoszenie od 5 do 10 lutego 2018 r.
-50 zł - osoby dorosłe
-20 zł - dzieci i młodzież do 18 roku życia (2000 r.)
Opłaty należy dokonywać gotówką w biurze zawodów przy odbiorze numeru startowego.


mat. prasowy organizatora
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama