Niebawem startuje Puchar Zakopanego

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Kolejna, piąta edycja Pucharu Zakopanego rozpocznie się już 13 stycznia na stokach Harendy slalomem gigantem równoległym.

Kolejne edycje zaplanowano na 3 lutego - na Kasprowym Wiechu rozegrany zostanie slalom gigant, 10 lutego - na Harendzie odbędzie się slalom, oraz na 24 lutego na Polanie Szymoszkowej gdzie zawodnicy zmierzą się w slalomie gigancie.

Zobacz filmową zapowiedź zawodów:Jak pisaliśmy kilka tygodni temu, do zdobycia w tegorocznej imprezie są cenne nagrody pieniężne. W ubiegłej, czwartek edycji zawodów nagrodą był samochód osobowy.

IV Puchar Zakopanego: Wielkie szczęście i niezwykłe sportowe emocje - Peugeot 3008 znalazł właścicielkę pod Tatrami!

W Pucharze Zakopanego wystartować może każdy, kto lubi szybką jazdę na nartach i dobrą zabawę. Zawody co roku skupiają ludzi z całej Polski oraz gości z zagranicy. Na zakopiańskich stokach rywalizują zarówno amatorzy jak i byli zawodowcy jeżdżących teraz rekreacyjnie. Zawodnicy są w wieku od 18 do ponad 80 lat.

W tej edycji zawodów, 10 lutego na Harendzie swoją szansę na dobrą zabawę narciarską będą miały również dzieci mogące wystartować w XLI Lidze Sportów Zimowych.

Zgłoszenia online przyjmowane są TUTAJZawodom z dumą patronuje MalopolskaOnline.pl!

mat. prasowe organizatora.
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama