Ferie w Tyliczu

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Kilka dni temu odwiedziliśmy Tylicz by przekonać się, co czekać będzie na gości którzy trafią tu w okresie ferii zimowych.

W Tyliczu działają dwa bardzo fajne i lubiane szczególnie przez rodziny ośrodki Tylicz-Ski i Master-Ski

Obie stacje oferują koleje krzesełkowe oraz wyciągi orczykowe. W Tylicz-Ski z myślą o dzieciach uruchomiono wyciąg taśmowy będący sporym ułatwieniem dla stawiających pierwsze kroki na nartach. W Master-Ski z kolei funkcjonuje ciekawa trasa zręcznościowa dla dzieci wiodąca przez śnieżny tunel.Już kilka dni temu w obu ośrodkach było sporo chętnych do jazdy a wszystkie trasy były dobrze przygotowane. W ośrodku Tylicz-Ski wytyczono też trasy narciarstwa biegowego - w tym roku jeszcze nie działają ale zostaną przygotowane i otwarte jak tylko pozwolą na to opady śniegu.

Na stacjach funkcjonują profesjonalne szkoły narciarskie i bardzo dobrze wyposażone wypożyczalnie sprzętu zimowego. W Trasy które proponuje Master-Ski są szerokie i niezbyt trudne, nieco ostrzejsze ale nadal dostępne dla wszystkich są niektóre trasy w Tylicz-Ski.

Oba ośrodki proponują busy, które na terenie Tylicza oferuja bezpłatny transport dla narciarzy - wystarczy zadzwonić i zamówić transport. Aby dostać się do Master-Ski należy zadzwonić na numer 693 629 303 a na stacje Tylicz-Ski na numer 512 464 866

Pięknie położony Tylicz sąsiaduje z Muszyną i Krynicą. Obie te miejscowości oferują poza kolejnymi narciarskimi atrakcjami szereg innych ciekawych możliwości na spędzenie wolnego czasu. W Krynicy na przykład wczoraj - koncertem zespołu Zakopower - rozpoczął się tegoroczny cykl imprez pod hasłem Krynica Źródłem Kultury. W jego ramach co tydzień w Pijalni Głównej zobaczyć będziemy mogli największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Polecamy!

wo/
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama