Rozpoczął się ostatni tydzień ferii

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Ferie powoli dobiegają końca, z wypoczynku korzystają mieszkańcy Małopolski, Wielkopolski, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego i świętokrzyskiego.

Ostatni turnus okazuje się najlepszy pod względem pogody. O ile początek ferii to brak śniegu i wiosenne temperatury, o tyle końcówka to opady świeżego śniegu i mróz - Ci którzy właśnie teraz wybrali się do Małopolski na wypoczynek nie będą żałować. Synoptycy zapowiadają co prawda tęgie mrozy które nadejść mają ze wschodu, ale właśnie taka powinna być zima. Doczekaliśmy się!

Na wszystkich małopolskich stokach panują wyśmienite warunki narciarskie i co rusz odbywają się imprezy i zawody, pośród których każdy z pewnością znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Tylko w miniony weekend w Białce zjeżdżano na byle czym, w Czarnym Groniu jeżdżono przez knajpę, na Nosalu w Zakopanem i na Arenie Słotwiny w Krynicy rywalizowały dzieciaki a na wyciągu Zadział w Nowym Targu górale ze Związku Podhalan walczyli o przechodni puchar.
Przyszły weekend także zapowiada się atrakcyjnie - zawody o Puchar Burmistrza Limanowej w Limanowa-Ski, finał Pucharu Zakopanego na Polanie Szymoszkowej czy Puchar Prezesa ZEW Niedzica na Polanie Sosny to tylko kilka z nich. O kolejnych będziemy informować na bieżąco!
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama