Prawie 400 zawodników zgłoszonych na Puchar Reksia w Białce Tatrzańskiej

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Do dziś można jeszcze przez internet zgłaszać swój udział w zaplanowanych na najbliższy weekend zawodach. Do dyspozycji jest ostatnich kilka miejsc.

Już w sobotę 17 marca od południa trwać będą treningi i ostatnie przygotowania małych zawodników. Po południu odbierane bedą numery startowe a kto nie zdąży, będzie mógł odebrać numer w niedziele z samego rana.
Oficjalny otwarcie zawodów i przejazd Reksia zaplanowany jest na godzinę 10.oo w niedzielę 18 marca.7 Puchar Reksia odbywa się pod patronatem Jacka Krywulta - Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Stanisława Łukaszczyka - Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska oraz pani Heleny Filek-Marszałek, wdowy po twórcy postaci Reksia, założycielki Fundacji Reksia dbającej o spuściznę po Lechosławie Marszałku. Patronat Honorowy objął pan Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Wojciech Saługa – Marszałek Województwa Śląskiego. Ambasadorem Zawodów jest Andrzej Bachleda-Curuś.

Puchar Reksia to impreza, która ma na celu propagowanie idei sportów zimowych, integracji społeczności narciarskiej, idei fair play oraz hartowania sportowego ducha najmłodszych. Wydarzenie to zostało na stałe wpisane do kalendarza imprez Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS.
wo., mat. prasowe
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama