Dobry występ JMP.Race w Pustkowie (zdjęcia)

W Pustkowie obok Dębicy odbyła się druga edycja Cyklokarpat. Na nietypowej dla serii szybkiej i stosunkowo płaskiej trasie kolarze z Nowego Targu na dystansie mega zdobyli aż dwa premiowane podium miejsca - w kategorii M3 na 3 miejscu uplasował się Piotr Biernawski, a w kategorii M4 na 2-gim miejscu dojechał do mety Piotr Huzior.

Krystian Piróg jechał w grupie z Piotrkiem Biernawskim niemal do samej mety, niestety nerwowe i rwane tempo rozerwało grupę i finalnie Krystian był 5 (M3). Pozostałe miejsca: Krzysiek Mrugała 7 M3, Marcin Domin 21 M3.

Dystans Mega w kategorii open wygrał zawodnik Shimano Polska Oskar Pluciński, a kategorię M3 zawodnik Velonews Niepokonani Uvex Dariusz Mirosław. Dominik Grządziel z Krakowa reprezentujący DSR-Author był 3-ci w M2.