Jutro w Jurgowie kolejna akcja promująca bezpieczeństwo na stoku

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Bezpiecznie na nartach to coroczna akcja która w okresie ferii gości na małopolskich stokach. Pierwsza tegoroczna akcja miała miejsce tydzień temu na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej, jutro kolejna odsłona akcji tym razem na stokach Jurgów-Ski

Nie jest tajemnicą, że nauka przez zabawę przynosi zdecydowanie lepsze efekty niż „nudne wykłady” - latego nasze akcje to duża dawka zabawy z jeszcze większą dawką edukacji. Uczymy bowiem jak udzielić pierwszej pomocy i pokazujemy jak wygląda akcja ratunkowa, dzięki współpracy z ratownikami górskimi pokazujemy, jak wygląda zjazd z poszkodowanym a wykwalifikowana kadra szkoły mistrzostwa sportowego z Zakopanego pokaże jak dobrze rozgrzać nasze mięśnie i przygotować się do szalonego dnia na stoku - tak do wzięcia udziału w niedzielnej akcji w Jurgowie zachęcają organizatorzy.

Imprezy w ramach akcji „Bezpiecznie na nartach” to duża dawka zabawy, tak będzie i tym razem. Będą góralskie śpasy na śniegu czyli jazda na worku ze sianem, zajęcia zręcznościowe z Janosikiem, będzie można zrobić sobie unikatowe zdjęcia na wesołej ściance, będą też quizy i zajęcia artystyczne z animatorem.
Zebranych rozgrzeją tańce integracyjne, zabawy z animatorami i zabawy plastyczne, będzie też można sprawdzić własną kondycję.

Start akcji o 10 rano, do zobaczenia w niedzielę w Jurgowie!

wo/
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama