Rodzinny Ślizg i Mistrzostwa Wadowic

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Już po raz szósty w dniu 17 lutego 2019 r. Lider Sport wraz z Wadowickim Centrum Kultury zapraszają na otwarte zawody narciarskie dla rodzin. Narciarze walczyć będą też o mistrzostwo Wadowic w slalomie gigancie.

Celem zawodów jest propagowanie narciarstwa zjazdowego wśród całych rodzin. Jest to bardzo atrakcyjna dyscyplina sportu, a Polska jest krajem, w którym liczba narciarzy oraz powierzchnia tras narciarskich z roku na rok dynamicznie rośnie.

W tym roku rodzinne zmagania odbędą się w niedzielę 17 lutego ponownie na stoku Beskid w Spytkowicach. Tutaj można zobaczyć naszą relację z ubiegłorocznej imprezy.

Rodzinny Ślizg organizuje Lider Sport przy współpracy z Wadowickim Centrum Kultury.

 Tak jak i w latach ubiegłych rywalizować będą między sobą duety rodzinne złożone z rodzica i dziecka lub dziecka i jednego z dziadków. O lokacie zdecyduje łączny czas takiej pary. Oczywiście zawody rozegrane będą w kategoriach wiekowych a o umiejscowieniu w danej kategorii decyduje wyłącznie wiek dziecka. Prócz zmagań par rodzinnych rozegrane zostaną indywidualne  Mistrzostwa Wadowic w slalomie gigancie w poszczególnych kategoriach wiekowych. Nowość to kategoria + 50 lat. Zwycięzcy otrzymają medale i dyplomy a wśród wszystkich uczestników rozlosowane będą nagrody rzeczowe ufundowane przez licznych sponsorów.

Zapisy przyjmowane są mailowo do soboty (16 lutego) na adres: sebwid@wp.pl. oraz w dniu zawodów do godziny 9.30. Należy podać dane: imiona i nazwiska zawodników, daty urodzenia (dzień, miesiąc i rok), stopień pokrewieństwa, adres zamieszkania, potwierdzenie zapłaty – z karnetem lub bez karnetu, tel. kontaktowy, w jakich zawodach występuje.


Więcej informacji i regulamin znaleźć można na stronie organizatora: www.lidersport.pl

mat. organizatora
Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama