Już jutro kwalifikacje Pucharu Europy FIS w Białce Tatrzańskiej

Czwartek, 1 stycznia 1970 01:00

Rozpoczął się Garmin Winter Sports Festival 2019. Do soboty w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska podziwiać będzie można w akcji specjalistów od freestyle’u na nartach, snowboardach i rowerach

Do startu w zawodach zgłoszonych jest przeszło 60 zawodników i zawodniczek z 13 państw. Tych, którzy nie mogą śledzić widowiskowej rywalizacji na miejscu, zapraszamy do oglądania relacji na żywo!

W Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska rozpoczął się Garmin Winter Sports Festival 2019. W ramach jedynego w swoim rodzaju wydarzenia rozegrane zostaną pierwsze polskie zawody Pucharu Europy FIS w narciarskiej i snowboardowej konkurencji Big Air. Co więcej, czołowi narciarze z kraju powalczą również o tytuł Mistrza Polski we Freeskiingu.

Już w czasie dzisiejszej sesji treningowej, można było poczuć przedsmak tego, co czeka nas przez najbliższe dwa dni. Narciarze i snowboardziści oddawali skoki na odległość przeszło 25 metrów, wykonując widowiskowe ewolucje na wysokości ponad 7 metrów! 
Pierwsze skoki oddali także rowerzyści, którzy powalczą w ramach Garmin Winter Sports Festival 2019 o punkty FMB World Tour.

Do startu w zawodach zgłoszonych jest przeszło 60 zawodników i zawodniczek z Austrii, Barbados, Chorwacji, Czech, Finlandii, Łotwy, Norwegii, Polski, Rosji, Serbii, Słowacji, Ukrainy i Węgier. Ich zmagania będzie można śledzić na żywo na stronach:Sobotni finał Pucharu Europy FIS transmitowany będzie także na żywo w godzinach 9:15-11:45 w TVP Sport, na stronie www.sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport!

Więcej informacji o Garmin Winter Sports Festival 2019 znaleźć można na stronie www.wintersporstfestival.pl

Więcej na temat
komentarze
reklama
reklama